Моя академічна група

Екскурсія до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького
З метою естетичного виховання молоді, що підростає, та в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки 20 травня 2021 року студенти груп АР-11 та АР-12 спільно з кураторами відвідали Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького.
Відділ “ЄВРОПЕЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО ХІХ-ХХІ ст.” розгорнутий в основному корпусі галереї. Хронологічно-стильовий принцип побудови експозиції розкриває складність і розмаїття мистецького життя, зокрема, у Львові у ХІХ-ХХІ ст. Окрасою і гордістю збірки є твори Франсуа Жерара, Яна Матейки, Яцека Мальчевського, Михайла Бойчука, Петра Холодного, Ярослави Музики та ін. Окрему частину експозиції становлять зали, в яких показане становлення львівського портрету. Вони презентовані творами художників з родини Рейханів, Машковських, Мартина Яблонського. Тут представлені кілька портретів Артура Гротгера, “Потрет доньки” Генриха Родаковського та ін. Зали мистецтва Львова 1900-1930 рр., знайомлять з творами художників, які входили в об’єднань АНУМ, АRTES, “Нова генерація”.
Музей має найбагатшу в нашій державі збірку творів польських та австрійських художників, збірку дерев’яної скульптури, велику колекцію українського портрета XVI-XVIII ст. Експозиційні розділи: європейське мистецтво XIV-XX ст.: мистецтво Італії, Німеччини, Фландрії, Голландії, Іспанії, Центральної Європи, Франції, Польщі; європейське мистецтво початку XX ст. В експозиційних залах демонструється лише 5-6 % збірки, частина у Палаці Потоцьких, решта творів зберігаються у фондосховищах.


Екскурсія до Національного академічного українського драматичного театру
імені Марії Заньковецької

З метою естетичного виховання молоді, що підростає, патріотичних почуттів до
рідного краю, національної культури і мистецтва 12 червня 2021 року академічні групи АР-11 та АР-12 Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну спільно з їхніми керівниками Ірина Соха Цімарно та Наталія Білокура переглянули гопак-опера «Конотопська відьма» Г. Квітки-Основ'яненка у Національний театр ім. Марії Заньковецької.
Це новий мюзикл із карколомним сюжетом, піснями, танцями та сміхом. Під яскравим світлом і барвистими декораціями на сцені театру актори розповідають про події у Конотопі, де сотнику Микиті Уласовичу Забрьосі вибирають наречену. Окрім біди, що Олена підсунула Микиті гарбуза, у Конотопі ще й нема дощу, писар Пістряк хоче влади, а сотня Микити має вирушити в похід. Проте нічого не складається на добре. Писар вирішує, що все те зло від відьом і вихід лише один – їх треба топити..



У рамках відзначення Міжнародного дня театру, з метою естетичного виховання молоді, що підростає, патріотичних почуттів до рідного краю, національної культури і мистецтва 12 березня 2021 року академічні групи АР-11 та АР-12 Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну спільно з їхніми керівниками Соха І. О., Білокурою Н. І., мамою одного зі студентів Довгою п. Оленою, а також із адміністрацією коледжу - директором Соха Ю. І. та заступником директора з навчально-виховної роботи Макогін О. В. переглянули виставу «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ'яненка у Національний театр ім. Марії Заньковецької.
Автор створює сповнену іскристого гумору і жвавих жанрових сцен соціально-побутову комедію «Сватання на Гончарівці», засновану на любовному трикутнику. У цій першій українській комедії поєднуються жанрові риси комедії, комічної опери, інтермедії, міщанської драми, водевілю
Ця вистава як антидепресант! Це наш дух, наша традиція, наша історія 




З метою естетичного виховання молоді, що підростає, 07 лютого 2021 року студенти групи АР-12 Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну переглянули музичну комедію-виставу Михайла Старицького "Різдвяна ніч" (за Миколою Гоголем) у Національний театр ім. Марії Заньковецької
..... І ми знову дорослі діти, з вірою у диво і гармонію. Оксана чекатиме черевички від цариці,
а Вакула спіймає чорта за хвоста – аби лише прихилити до себе чорнобриву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у звабливої Солохи… «Різдвяна ніч» – казка, що зігріває душу. А також хвилина для роздумів про те, ким ми є.





Психологічний тренінг

13 жовтня 2020 року згуртовувалися у формі тренінгу!  Молоді майбутні архітектори!  «Двіж» - тепер в мене така асоціація із цією класною групою АР-12! Адже настільки активно, дружньо, тепло, емоційно, легко, цілеспрямовано, продуктивно було наше заняття! Коли на занятті позитивні емоції - це надихає.Надихає, що знання приносять користь і радість водночас! Студенти, ваші радісні обличчя наче досі переді мною! Дякую, кожному з вас за активність та зворотній зв‘язок
Ви знаєте, мені не хотілось йти від вас і могла б бути друга пара тренінгу!
Невже настільки була дружня атмосфера?).. Я дуже рада, що мала можливість провести сьогодні таке практичне заняття. Бо привіт, дистанційнеи навчання....
 





Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *