Моя академічна група

Ар-12 - 2024

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства, виховання високої мовної культури покоління, що підростає, розвитку ціннісних орієнтацій та естетичних потреб, а також у межах #Дня_української_писемності_та_мови здобувачі освіти І-ІІ курсів, викладачі та адміністрація нашого коледжу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності 2024.
Організатори - викладачі ЦК гуманітарних дисциплін Ulyana Malitska ( голова ЦК), Halyna Didyk, Наталія Білокура.
Від 2000 року Радіодиктант став найбільшим україномовним флешмобом. Цьогорічний текст називався «Магія голосу», його авторкою стала наша письменниця Оксана Забужко. Читав диктант військовий, музикант Павло Вишебаба.
Диктант був важким, проте цікавим!
Дякуємо ЗСУ, які щомиті борються за НАШУ УКРАЇНУ, УКРАЇНСЬКУ! 
P. S. І навіть тривога не завадила нам таки!!! написати Радіодиктант! 
Усе буде Україна
Усе буде Українська





Допоможи армії СЬОГОДНІ, аби ЗАВТРА жити в мирній державі 🇺🇦 або До благодійного ярмарку готові (13.10.2024)
Наш МАЛЕНЬКИЙ внесок у ВЕЛИКУ справу або Допоможи армії СЬОГОДНІ, щоб ЗАВТРА жити в мирній Україні! З ініціативи студентського самоврядування 13 жовтня 2022 р. в нашому коледжі пройшов БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК випічки «Ми незламні».
Мета заходу - підтримка ЗСУ!
Академічні групи І-ІІ курсів мали змогу продати різноманітну домашню випічку, а всі охочі - придбати смаколики!
Приємно, що сьогодні молодь проявляє особливу увагу і милосердя до трагічних подій в рідній Україні, а це означає: кожен на своєму фронті!
Зібрані кошти передамо на потреби наших Збройних сил! 
P. S. Дякуємо ЗСУ за те, що можемо долучатися до добрих справ, навчати та виховувати покоління, яке підростає!
Вистоїмо! Переможемо! Слава Україні!



Ар-12, 22, 32, 42
 (2020-2024) 
Екскурсія до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького
З метою естетичного виховання молоді, що підростає, та в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки 20 травня 2021 року студенти груп АР-11 та АР-12 спільно з кураторами відвідали Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького.
Відділ “ЄВРОПЕЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО ХІХ-ХХІ ст.” розгорнутий в основному корпусі галереї. Хронологічно-стильовий принцип побудови експозиції розкриває складність і розмаїття мистецького життя, зокрема, у Львові у ХІХ-ХХІ ст. Окрасою і гордістю збірки є твори Франсуа Жерара, Яна Матейки, Яцека Мальчевського, Михайла Бойчука, Петра Холодного, Ярослави Музики та ін. Окрему частину експозиції становлять зали, в яких показане становлення львівського портрету. Вони презентовані творами художників з родини Рейханів, Машковських, Мартина Яблонського. Тут представлені кілька портретів Артура Гротгера, “Потрет доньки” Генриха Родаковського та ін. Зали мистецтва Львова 1900-1930 рр., знайомлять з творами художників, які входили в об’єднань АНУМ, АRTES, “Нова генерація”.
Музей має найбагатшу в нашій державі збірку творів польських та австрійських художників, збірку дерев’яної скульптури, велику колекцію українського портрета XVI-XVIII ст. Експозиційні розділи: європейське мистецтво XIV-XX ст.: мистецтво Італії, Німеччини, Фландрії, Голландії, Іспанії, Центральної Європи, Франції, Польщі; європейське мистецтво початку XX ст. В експозиційних залах демонструється лише 5-6 % збірки, частина у Палаці Потоцьких, решта творів зберігаються у фондосховищах.


Екскурсія до Національного академічного українського драматичного театру
імені Марії Заньковецької

З метою естетичного виховання молоді, що підростає, патріотичних почуттів до
рідного краю, національної культури і мистецтва 12 червня 2021 року академічні групи АР-11 та АР-12 Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну спільно з їхніми керівниками Ірина Соха Цімарно та Наталія Білокура переглянули гопак-опера «Конотопська відьма» Г. Квітки-Основ'яненка у Національний театр ім. Марії Заньковецької.
Це новий мюзикл із карколомним сюжетом, піснями, танцями та сміхом. Під яскравим світлом і барвистими декораціями на сцені театру актори розповідають про події у Конотопі, де сотнику Микиті Уласовичу Забрьосі вибирають наречену. Окрім біди, що Олена підсунула Микиті гарбуза, у Конотопі ще й нема дощу, писар Пістряк хоче влади, а сотня Микити має вирушити в похід. Проте нічого не складається на добре. Писар вирішує, що все те зло від відьом і вихід лише один – їх треба топити..



У рамках відзначення Міжнародного дня театру, з метою естетичного виховання молоді, що підростає, патріотичних почуттів до рідного краю, національної культури і мистецтва 12 березня 2021 року академічні групи АР-11 та АР-12 Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну спільно з їхніми керівниками Соха І. О., Білокурою Н. І., мамою одного зі студентів Довгою п. Оленою, а також із адміністрацією коледжу - директором Соха Ю. І. та заступником директора з навчально-виховної роботи Макогін О. В. переглянули виставу «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ'яненка у Національний театр ім. Марії Заньковецької.
Автор створює сповнену іскристого гумору і жвавих жанрових сцен соціально-побутову комедію «Сватання на Гончарівці», засновану на любовному трикутнику. У цій першій українській комедії поєднуються жанрові риси комедії, комічної опери, інтермедії, міщанської драми, водевілю
Ця вистава як антидепресант! Це наш дух, наша традиція, наша історія 




З метою естетичного виховання молоді, що підростає, 07 лютого 2021 року студенти групи АР-12 Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну переглянули музичну комедію-виставу Михайла Старицького "Різдвяна ніч" (за Миколою Гоголем) у Національний театр ім. Марії Заньковецької
..... І ми знову дорослі діти, з вірою у диво і гармонію. Оксана чекатиме черевички від цариці,
а Вакула спіймає чорта за хвоста – аби лише прихилити до себе чорнобриву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у звабливої Солохи… «Різдвяна ніч» – казка, що зігріває душу. А також хвилина для роздумів про те, ким ми є.





Психологічний тренінг

13 жовтня 2020 року згуртовувалися у формі тренінгу!  Молоді майбутні архітектори!  «Двіж» - тепер в мене така асоціація із цією класною групою АР-12! Адже настільки активно, дружньо, тепло, емоційно, легко, цілеспрямовано, продуктивно було наше заняття! Коли на занятті позитивні емоції - це надихає.Надихає, що знання приносять користь і радість водночас! Студенти, ваші радісні обличчя наче досі переді мною! Дякую, кожному з вас за активність та зворотній зв‘язок
Ви знаєте, мені не хотілось йти від вас і могла б бути друга пара тренінгу!
Невже настільки була дружня атмосфера?).. Я дуже рада, що мала можливість провести сьогодні таке практичне заняття. Бо привіт, дистанційнеи навчання....
 





Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *